ÖVRIGT / Diverse / Skrivetuie 7843610
nr 784 3610
Skrivetuie
1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:27:45
100 kr
150 kr